Tallinna linnaliin 7 sõidab Seli ja Sõjamäe vahel Ülemiste liiklussõlme kaudu.
Liini ajalugu[]
- 1954: Stalini v. – Pelgulinn (peatused: Stalini v., Suveteater, Balti jaam, Tehnika, Rohu, Ristiku, Härjapea, Pelgulinn)
- märts 1957: ühendatud liiniga nr.18
- juuni 1957: Metsakool – Männiku – Saku
- juuni 1960: Kadriorg (Leineri /Poska/ t.) – Saku
- 1963: Saku – Mõigu
- september 1964: Keskväljak – Saku – Juuliku, uus nr. 120
- aprill 1965: Keskväljak – Sõpruse pst. – Akadeemia tee – Mustamäe (peatused Keskv., Võidu v., Taksopark, Vilde, Sõpruse, Mustamäe /Keemia/) (ekspress)
- november 1965: Keskväljak – Sõpruse pst. – Vilde tee – Kadaka (peatused Keskväljak, Võidu v., Koskla, Lehola, Kohvik, Kaja, Kadaka) (ekspress)
- november 1967: Estonia – Mustamäe tee – Vilde tee – Kadaka
- suleti mais 1975
- detsember 1977: V.Õismäe – Mustamäe tee – Balti jaam
- suleti mais 1981
- juuni 1982: Punane – Suur-Sõjamäe
- september 1984: IV mikrorajoon - Suur-Sõjamäe
- detsember 1987: Ümera (Seli) - Suur-Sõjamäe
- september 2005: Seli – Suur-Sõjamäe - Sõjamäe